top of page

Tvorba

Inspirace / Co tvořím a z čeho 

Vyrábím autorské šperky, kterým s láskou říkám cetky. Najdete tady taky tzv. Arte botanico, obrázky z lisovaných rostlin a z lišejníků. Vedená cykly přírody tvořím dekorace do domu, především jarní a vánoční. Příležitostně dělám mozaiky a taky starý, unavený nábytek osvěžuji a nový look mu dávám. Recykluju co se dá...

 

Jestli Vás to zaujalo...pak prosím čtěte dále. Jestli se rovnou chcete podívat, co mám k "mání", potom neváhejte a rovnou přejděte se do mého eshopu.

Můžete mi také napsat, co byste rádi, když to už třeba nebude v nabídce. Ráda přijímám objednávky a tvořím na poptání. www.https://www.fler.cz/shop/teresy

menší.jpg

Šperky / cetky

Šperky velmi ráda vyrábím, dají se dělat v jakoukoli denní dobu a roční období. Moje šperky jsou často kombinace přírodních materiálů, plodů, peříček, minerálních kamenů aj. Používám textil a nejraději dělám různé barevné variace. 

Vyrábím naušnice, náhrdelníky i náramky. Máte zájem? Chcete si udělat radost nebo někomu dát dárek? Napište mi a nebo se podívejte na můj eshop. / www.https://www.fler.cz/shop/teresy

Tu je několik ukázek pro inspiraci a motivaci, aktuální nabídku najdete v eshopu. Pokud nenajdte, co hledáte, napište mi, ráda vyrobím na objednávku.  

4.5_edited.jpg

Arte botánico

Obrázky z lisovaných rostlin. Pracuju s květinama, listy stromů, používám vlastně všechny zajímavé části rostlin. Tvořím jednoduché obrázky typu botanických. Najdete u mě rozhodně také složitější nebo spíš složenější obrázky na principu koláží.

Často a ráda chodím do lesa, za odpočinkem, nadechnutím se a pro inspiraci. Příroda je skutečně "pestrá". Nemyslím tím jen barvu, spíš šířku a hloubku obrazů, který nám ukazuje...tvary, formy, druhy a vůně. Občas si z lesa "kus" přinesu domů, např. zajímavý lišejník a udělám z něj obrázek. Jsou to živé obrazy. eshop 

4.5.21  (530).jpg

Vybrat si můžete z obrázků v rámečku, záložky do knížky nebo různé druhy lišejníku v rámečku z kartonu. Podívejte se do eshopu.

Dekorace do domu

V rytmu ročních období, našich svátků a tradic příležitostně vyrábím dekorace. Nejčastěji jsou to věnce a různé vazby (jaro-podzim, dušičky, advent a Vánoce). Pokud vás to zaujalo, chcete si objednat dekoraci, napište mi. 

71572205_531811364248140_366961303972583

Mozaiky 

Jsou pro mě řemeslem a uměním v jednom. Je potřeba mít nápad, pak chvíli dost pracovat a nachystat si materiál, pak zase tvoříte a pak už je to na světě.

Recyklovaný, malovaný nábytek

Znáte to taky? Občas najdete fakt povedený kousek, který už třeba nevypadá dobře. Zato materiál je kvalitní a zpracování něčím stále oslovuje....

Nábytek nevyrábím, opravuju ho a dávám mu nový vzhled. Oceňuju často kvalitu materiálu, která se

zachovala po řadu let. Mým záměrem je pouze nábytek podpořit, udělat zábavným. Najít mu nového majitele, kterému může sloužit další roky. Nábytek se hodí do moderních i stylových interiérů.

DSCN2313_edited_edited.jpg
DSC_0996_edited_edited.jpg
bottom of page